Domek kempingowy- mały

Dla 4 gości, 18 m2

Domek mały - galeria

Jasny, przestronny domek kempingowy w otwartym układzie. Łazienka i aneks kuchenny pozwalają na niezależność i prywatność. Duże okna sprawiają, że pomieszczenia są jasne i dobrze wentylowane, a Ty możesz chłonąć przyrodę i atmosferę miejsca. Nowoczesne wyposażenie jest funkcjonalne i trwałe. Do każdego budynku prowadzi wybrukowana ścieżka.  W domku znajdują się:

 • 2 łóżka piętrowe dla 4 osób,
 • szafa z półkami oraz wieszak,
 • stół i krzesła,
 • łazienka z prysznicem, ubikacją, umywalką, szafką i lustrem,
 • aneks kuchenny a w nim: kuchenka, zlew, podstawowe naczynia i sztućce, lodówka.

Każdy domek jest zamykany, a teren kempingu monitorowany. W cenie domku jest możliwość korzystania z basenu, terenów rekreacyjnych, parkingu i wszystkich innych atrakcji dostępnych w Osadzie Chmielaki. Istnieje także możliwość dokupienia wyżywienia w GastroCamp. Nie akceptujemy zwierząt w tym typie zakwaterowania.
Dostępnych jest 5 takich domków.
Cena: 160 zł za noc

Domek kempingowy- duży

Dla 5 gości, 36 m2

Duży domek- galeria

Zdjęcie 1 z 16

Jasny, przestronny domek kempingowy z osobną sypialnią i otwartym salonem. Łazienka i aneks kuchenny pozwalają na niezależność i prywatność. Duże okna sprawiają, że pomieszczenia są jasne i dobrze wentylowane, a Ty możesz chłonąć przyrodę i atmosferę miejsca. Nowoczesne wyposażenie jest funkcjonalne i trwałe. Do każdego budynku prowadzi wybrukowana ścieżka. Możliwe jest także dostawienie rampy dla wózków inwalidzkich.  W domku znajdują się:

 • trzy łóżka pojedyncze w sypialni,
 • dwa łóżka pojedyncze/ jedno łóżko podwójne w salonie,
 • szafa z półkami, komoda oraz wieszak,
 • stół i krzesła,
 • łazienka z prysznicem, ubikacją, umywalką, szafką i lustrem,
 • aneks kuchenny a w nim: kuchenka, zlew, podstawowe naczynia i sztućce, lodówka.

Każdy domek jest zamykany, a teren kempingu monitorowany. W cenie domku jest możliwość korzystania z basenu, terenów rekreacyjnych, parkingu i wszystkich innych atrakcji dostępnych w Osadzie Chmielaki. Istnieje także możliwość wykupienia wyżywienia w GastroCamp.
Nie akceptujemy zwierząt w tym typie zakwaterowania.
Dostępnych jest 6 takich domków.
Cena: 250 zł za noc

Pole dla kamperów

Wydzielone miejsce dla kampera lub przyczepy kempingowej z przyłączem wodnym i elektrycznym (dodatkowo płatne). W cenie: dostęp do sanitariatów, wc chemicznego, kuchni zewnętrznej,  basenu i terenów rekreacyjnych. Położenie pomiędzy rzeką a lasem pozwala na wyciszenie oraz bezpośrednie spotkanie z naturą. Do pola karawaningowego prowadzi utwardzona, oświetlona droga. Istnieje także możliwość dokupienia wyżywienia w GastroCamp.

Są 3 kategorie miejsc dla kamperów (cena tylko za postawienie pojazdu)
Do 50 m2- 20 zł za dobę– maksymalna długość pojazdu- 8 m
Do 70 m2- 25 zł za dobę– maksymalna długość pojazdu- 10 m
Powyżej 70 m2- 30 zł za dobę– maksymalna długość pojazdu- 12 m

Pole namiotowe

Miejsce na polu namiotowym z dostępem do sanitariatów, kuchni zewnętrznej, parkingu, basenów i terenów rekreacyjnych. Istnieje także możliwość dokupienia wyżywienia w GastroCamp. Dostępne są 2 pola namiotowe, do każdego prowadzi utwardzona droga. Możliwość pozostawienia samochodu przy namiocie (dodatkowo płatne). Nie ma możliwości rezerwacji miejsca dla namiotu online. Należy dopytać o dostępność miejsc drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy.
Cena: za osobę dorosłą– 20 zł, dziecko do 12 lat– 12 zł.

Wymagane pola * *