Domek kempingowy- mały

Dla 4 gości, 21 m2

Domek mały - galeria

Zdjęcie 1 z 14

Jasny, przestronny domek kempingowy w otwartym układzie. Łazienka i aneks kuchenny pozwalają na niezależność i prywatność. Duże okna sprawiają, że pomieszczenia są jasne i dobrze wentylowane, a Ty możesz chłonąć przyrodę i atmosferę miejsca. Nowoczesne wyposażenie jest funkcjonalne i trwałe. Do każdego budynku prowadzi wybrukowana ścieżka.  W domku znajdują się:

 • 2 łóżka piętrowe dla 4 osób,
 • szafa z półkami oraz wieszak,
 • stół i krzesła,
 • łazienka z prysznicem, ubikacją, umywalką, szafką i lustrem,
 • aneks kuchenny a w nim: kuchenka, zlew, podstawowe naczynia i sztućce, lodówka.

Każdy domek jest zamykany, a teren kempingu monitorowany. W cenie domku jest możliwość korzystania z basenu, terenów rekreacyjnych, parkingu i wszystkich innych atrakcji dostępnych w Osadzie Chmielaki. Istnieje także możliwość dokupienia wyżywienia w GastroCamp. Nie akceptujemy zwierząt w tym typie zakwaterowania.
Dostępnych jest 5 takich domków.
Minimalna długość pobytu- 2 noce.
Cena: 200 zł za noc

Domek kempingowy- duży

Dla 5 gości, 38 m2

Duży domek- galeria

Zdjęcie 1 z 13

Jasny, przestronny domek kempingowy z osobną sypialnią i otwartym salonem. Łazienka i aneks kuchenny pozwalają na niezależność i prywatność. Duże okna sprawiają, że pomieszczenia są jasne i dobrze wentylowane, a Ty możesz chłonąć przyrodę i atmosferę miejsca. Nowoczesne wyposażenie jest funkcjonalne i trwałe. Do każdego budynku prowadzi wybrukowana ścieżka. Możliwe jest także dostawienie rampy dla wózków inwalidzkich.  W domku znajdują się:

 • trzy łóżka pojedyncze w sypialni,
 • dwa łóżka pojedyncze/ jedno łóżko podwójne w salonie,
 • szafa z półkami, komoda oraz wieszak,
 • stół i krzesła,
 • łazienka z prysznicem, ubikacją, umywalką, szafką i lustrem,
 • aneks kuchenny a w nim: kuchenka, zlew, podstawowe naczynia i sztućce, lodówka.

Każdy domek jest zamykany, a teren kempingu monitorowany. W cenie domku jest możliwość korzystania z basenu, terenów rekreacyjnych, parkingu i wszystkich innych atrakcji dostępnych w Osadzie Chmielaki. Istnieje także możliwość wykupienia wyżywienia w GastroCamp.
Nie akceptujemy zwierząt w tym typie zakwaterowania.
Dostępnych jest 6 takich domków.
Minimalna długość pobytu- 2 noce.
Cena: 320 zł za noc

Pole dla kamperów

Wydzielone miejsce dla kampera lub przyczepy kempingowej z przyłączem wodnym i elektrycznym (dodatkowo płatne). W cenie: dostęp do sanitariatów, wc chemicznego, kuchni zewnętrznej,  basenu i terenów rekreacyjnych. Położenie pomiędzy rzeką a lasem pozwala na wyciszenie oraz bezpośrednie spotkanie z naturą. Do pola karawaningowego prowadzi utwardzona, oświetlona droga. Istnieje także możliwość dokupienia wyżywienia w GastroCamp.
Czas postoju pojazdów i czas pobytu gości są liczone osobno. Za przyłącza oraz noclegi obowiązują opłaty przy zameldowaniu się.
Cennik:
Pojazd: 20 zł za dobę
Osoba dorosła: 20 zł za dobę
Dziecko 3-12 lat: 10 zł za dobę
Przyłącza (woda, prąd): 8 zł za dobę

Długoterminowy wynajem miejsca– cena ustalana indywidualnie

Pole namiotowe

Miejsce na polu namiotowym z dostępem do sanitariatów, kuchni zewnętrznej, parkingu, basenów i terenów rekreacyjnych. Istnieje także możliwość dokupienia wyżywienia w GastroCamp. Dostępne są 2 pola namiotowe, do każdego prowadzi utwardzona droga. Możliwość pozostawienia samochodu przy namiocie (dodatkowo płatne). Nie ma możliwości rezerwacji miejsca dla namiotu online. Należy dopytać o dostępność miejsc drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy.
Cennik:
Namiot: 10 zł za dobę,
Osoba dorosła: 20 zł za dobę,
Dziecko 3-12 lat: 10 zł za dobę,
Postój samochodu na polu namiotowym: 20 zł za dobę
Miejsce na parkingu wliczone w cenę.Zarezerwuj!

Wymagane pola * *